Chata Języków Świata Toruń

Jeżeli chodzi o różnego typu SZJO Toruń ma bardzo dużo do zaoferowania swoim mieszkańcom. Jednym z dowodów świadczących o prawdziwości takowego stwierdzenia jest obecność takiej szkoły jak Chata Języków Świata. Jeżeli chodzi o takie placówki jak szkoła języków obcych Toruń może się pochwalić jak już mówiliśmy pokaźnymi osiągnięciami. Wystarczy powiedzieć, że Chata Języków Świata działa i uczy swoich kursantów na podstawie własnoręcznie przygotowanej metody nauczania.

Jeżeli chodzi o samą ofertę to grupy w szkole liczą od czterech do ośmiu osób. Poza tym ważne jest, do kogo są skierowane różnego rodzaju oferty dydaktyczne. Mogą to być dzieci w wieku począwszy od lat czterech. Istnieje również szeroka oferta przeznaczona dla młodzieży oraz dla dorosłych. Poza tym, że Chata Języków Świata ma ofertę dla klientów indywidualnych ważna jest również oferta skierowana do firm. Kursy angielskiego w Toruniu to w dużej mierze kursy organizowane przez szkołę Chata Języków Świata. Jest to oferta z pewnością warta uwagi.

Chata Języków Świata
Szkoła Języków Obcych
ul. Koniuchy 15/1
87-100 Toruń

Tel. +48 609 801 788
chata.edu.pl


Kursy językowe: angielski, niemiecki, niderlandzki
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.2/5 (oddane głosy: 6)
Chata Języków Świata Toruń, 3.2 out of 5 based on 6 ratingsLiczba opinii: 3 do 'Chata Języków Świata Toruń'

 1. Ola pisze:

  Potwierdzam z czystym sumieniem, jest to bardzo dobra szkoła. Właścicielami Chaty są to ludzie z prawdziwą pasją i to widać :-) świetni lektorzy, sympatyczna, rodzinna atmosfera i wysoki poziom nauczania. Byłam tam rok temu na kursie angielskiego i na pewno nie wybiorę innej szkoły, jeśli będę chciała w przyszłości kontynuować naukę.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. stefania pisze:

  Ja niestety nie jestem zadowolona. Prawie nic się nie nauczyłam. Więcej zabawy na zajęciach z nativem niż nauki. Chaos na zajęciachm problem ze znalezieniem zadania domowego, niestety ale nie polecam!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. Diana pisze:

  Na tle toruńskich szkół do których miałam okazję uczęszczać Chata wypada najsłabiej. Zajęcia są słabo zorganizowane, często chaotyczne szczególnie w grupie zaawansowanej. Strat czasu i pieniędzy. NIE POLECAM

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych