Demostenes Wrocław

Od 1991 roku szkoła Demostenes uczy swoich kursantów języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, portugalskiego, rosyjskiego, włoskiego. Poza tym szkoła na zlecenie zainteresowanych klientów może organizować kursy innych języków obcych. DEMOSTENES to również Centrum Egzaminacyjne LCCI IQ (angielski) i TELC (angielski, niemiecki, hiszpański, włoski oraz rosyjski).

Ponadto szkoła prowadzi szereg kursów przygotowujących do takich egzaminów językowych jak ESOL (FCE, CAE, CPE, BEC), TOLES, ILEC (angielski), DELE (hiszpański), PLE (portugalski), DELF (francuski), CELI (włoski) oraz egzaminów Goethe Institut (ZD, ZMP, ZOP). W szkole mogą uczyć się zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe.

Ponadto szkoła posiada rozbudowaną i atrakcyjną ofertę skierowaną do firm. Szkoła prowadzi, zatem zarówno kursy ogólnojęzykowe, przygotowawcze, biznesowe jak i specjalistyczne. Ponadto szkoła bierze czynny udział w realizacji szeregu programów finansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Demostenes
Szkoła Języków Obcych
ul. Pomorska 59 lokal 6
50-217 Wrocław

Tel. +48 71 780 87 91
demostenes.com.pl


Kursy językowe: angielski, niemiecki, portugalski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.9/5 (oddane głosy: 5)
Demostenes Wrocław, 3.9 out of 5 based on 5 ratingsLiczba opinii: 3 do 'Demostenes Wrocław'

 1. Cezary pisze:

  Korzystałem – bardzo fajna sprawa taka szkoła. Zapisałem się na jeden kurs (j. niemiecki) ale tak dobrze mi szło, że pokusiłem się jeszcze o jeden (j. włoski). Atmosfera przyjemna, kompetentni prowadzący. W rok naprawdę wiele się nauczyłem. Teraz uczęszczam na zajęcia wakacyjne.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Beata pisze:

  Bardzo dobra szkoła :) Poszłam z chęcią podszlifowania hiszpańskiego, którego uczyłam się kiedyś w szkole. Podoba mi się, że lektor przede wszystkim zwracał uwagę na mówienie – w końcu to jest najważniejsze. Na pewno będę uczęszczać dalej na zajęcia.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. Marta pisze:

  Świetna szkoła. Jestem bardzo zadowolona z lekcji języka angielskiego w biznesie, na którym naprawdę sporo się nauczyłam i teraz używanie tego języka nie sprawia mi trudności. Nauczyciele bardzo fajni i pomocni.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych