AXON Toruń

AXON istnieje od 1995 roku. W ciągu swojej działalności AXON zoptymalizował system nauczania, wprowadzając nowe pomysły i nowatorskie programy. Szkoła oferuje szeroki wybór kursów dostosowany do indywidualnych potrzeb kursantów.

W szkole mamy do czynienia z kursami dla dzieci, dorosłych, młodzieży a także dla firm. W ofercie szkoły znajdują się takie języki jak angielski, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, niemiecki oraz język polski dla obcokrajowców. Kursy w AXON są w jak najwyższym stopniu dopasowane do stopnia zaawansowania indywidualnego kursanta jak i do jego wieku. Poza kursami językowymi dla firm i klientów indywidualnych AXON prowadzi również kursy komputerowe.

Najwyższą, jakość usług w dziedzinie nauczania języków obcych jak i innych przedmiotów szkoła zawdzięcza starannie wyselekcjonowanej i profesjonalnie przygotowanej kadrze nauczycieli i lektorów. Ważne są również najwyższej, jakości pomoce dydaktyczne oraz podręczniki opracowane przez europejskich specjalistów oraz naukowców.

AXON
Szkoła Języków Obcych
ul. Szosa Lubicka 168C
87-100 Toruń

Tel. +48 56 646 15 43
www.axon-torun.pl


Kursy językowe: dla dzieci, dorosłych i młodzieży, firm
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 1.0/5 (oddane głosy: 2)
AXON Toruń, 1.0 out of 5 based on 2 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych