English for All s.c. Gdańsk

Szkoła English for All może pochwalić się bardzo szczególnym i bogatym doświadczeniem zarówno w dziedzinie pracy z dziećmi jak i metodyce nauczania języka angielskiego. Swoje doświadczenie zebrała w pracy z dziećmi oraz młodzieżą w Rosji, Turcji, na Bliskim Wschodzie, Indiach oraz Nepalu.

Metoda nauczania pozwala na pozbycie się barier w komunikacji przez interesujące gry oraz zabawy. Nauka gramatyki poprzez pisanie i ćwiczenia wykonywane przy udziale książek ograniczona jest do niezbędnego minimum. Największy nacisk jest położony na komunikację. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy z dziećmi i młodzieżą w różnych krajach zapewnia oryginalne podejście do nauczania języka angielskiego jak i języka chińskiego, francuskiego, hiszpańskiego, japońskiego, niemieckiego, rosyjskiego czy języków skandynawskich.

Poza nauczaniem języków obcych English for All świadczy również usługi w dziedzinie tłumaczenia. Swoje usługi szkoła świadczy na terenie Gdańska. Zajęcia prowadzone są w kilku atrakcyjnych lokalizacjach.

English for All s.c.
Szkoła Języków Obcych
ul. Bergiela 10a
80-180 Gdańsk

Tel. +48 511 844 894
http://efall.eu


Kursy językowe: angielski, niemiecki, języki skandynawskie
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych