WELCOME Gdańsk

Welcome to firma oferująca nie tylko nauczanie języków obcych, ale również tłumaczenie pisemne jak i ustne. Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych, klientów biznesowych jak i instytucjonalnych. Poza prowadzeniem zwykłych zajęć językowych szkoła przygotowuje również do egzaminów Cambridge na wszystkich poziomach ogólnych: KET, PET, FCE, CAE, CPE oraz do specjalistycznych egzaminów biznesowych Business English Certificate (BEC Preliminary, BEC Vantage, BEC Higher).

Swoje kursy szkoła kieruje do tych wszystkich osób, którym zależy na efektywnej komunikacji tak w pracy jak i w życiu codziennym. Swoim studentom zapewnia atmosferę motywująca do nauki, nowoczesne pomoce naukowe oraz wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów. Dzięki temu szkołą Welcome może zaoferować najwyższej, jakości kursy języków obcych dla wszystkich klientów.

Wśród kursów możemy znaleźć zarówno te ogólne jak i specjalistyczne skierowane na przykład do prawników. W trakcie zajęć możliwe jest korzystanie z licznych materiałów wspomagających proces nauczania takich jak na przykład Internet.

WELCOME
Szkoła Języków Obcych
ul. Ujescisko 5
80-130 Gdańsk

Tel. +48 58 342-26-20
welcomeschool.pl


Kursy językowe: dla klientów indywidualnych, biznesowych, instytucjonalnych
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych