FORBERG Katowice

Centrum Szkoleniowo-Tłumaczeniowe FORBERG prowadzi kompleksowe kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Klienci mają do wyboru takie języki jak język angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, włoski czy hiszpański.

Kursy językowe prowadzone są na poziomach zaawansowania zgodnych z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy, czyli poziom podstawowy, poziom samodzielności oraz poziom biegłości. Zajęcia w szkole odbywają się między innymi w oparciu o metodę Callana. Przed rozpoczęciem danego kursu przeprowadzane są testy sprawdzające wiedzę przyszłych kursantów, dzięki czemu możliwy jest wybór odpowiedniego poziomu nauki.

Ważnym elementem kursów jest metoda komunikacyjna pozwalająca doskonałe opanowanie języka obcego i sprawne posługiwanie się nim w życiu codziennym. W ramach oferty Centrum Szkoleniowo-Tłumaczeniowe FORBERG posiada kursy przygotowujące do matury zarówno językowej jak i w ramach wszystkich pozostałych przedmiotów. Integralnym elementem oferty są również różnego typu usługi związane z tłumaczeniami.

FORBERG
Szkoła Języków Obcych
ul. Wiertnicza 22
40-304 Katowice

Tel. +48 32 749 20 14
www.forberg.pl


Kursy językowe: angielski, rosyjski, włoski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.5/5 (oddane głosy: 3)
FORBERG Katowice, 3.5 out of 5 based on 3 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych