Cool School Katowice

Cool School jest szkołą językową działającą w kilku placówkach w Katowicach. W swojej ofercie posiada język angielski jak i język niemiecki. Nauka odbywa sie w ramach kilku typów kursów. Są to kursy podstawowe, dla dzieci i młodzieży, dla osób wyjeżdżających zagranicę, Kursy Vip, rodzinne, a także przygotowujące do takich egzaminów jak matura.

Warto wspomnieć o kursach zaawansowanych, a także specjalistycznych kursach biznesowych. Zajęcia w szkole prowadzone są w oparciu o metodę Direct oraz metodą Callana. Dzięki temu szkołą zapewnia odpowiedni dobór kursu do umiejętności jak i wieku kursanta. Poza rozbudowaną ofertą związaną z nauką języka angielskiego szkoła posiada również bardzo ciekawą ofertę związaną z kursami szybkiej nauki języka niemieckiego.

Atutem szkoły są profesjonalni lektorzy, doświadczenie zdobyte podczas funkcjonowania szkoły oraz atrakcyjne warunki cenowe. Języków obcych mogą się, więc z powodzeniem nauczyć tutaj zarówno dzieci jak i młodzież i oczywiście osoby dorosłe.

Cool School
Szkoła Języków Obcych
ul. Rolna 43 C
40-555 Katowice

Tel. +48 32 254 87 39
www.coolschool.info.pl


Kursy językowe: angielski, przygotowanie do matury, biznesowe
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 4.9/5 (oddane głosy: 2)
Cool School Katowice, 4.9 out of 5 based on 2 ratingsLiczba opinii: 1 do 'Cool School Katowice'

 1. Borys pisze:

  Bardzo dobra szkoło. Wiele razy próbowałem nauczyć się angielskiego ale nigdy nie trafiłem do odpowiedniej osoby/szkoły. W coolschool faktycznie podchodzą bardzo dobrze do klienta. Lektorzy są zawsze przygotowani do zajęć. Serdecznie polecam.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych