Global House Poznań

Global House oferuje zajęcia językowe na wszystkich poziomach zaawansowania, w dogodnych dla klientów godzinach (rannych, popołudniowych lub wieczornych) w dni powszednie oraz weekendy. Zajęcia odbywają się małych grupach od 6 do 10 osób. Kursy prowadzone są oddzielnie dla dzieci, gimnazjalistów, młodzieży i dorosłych.

Nauczając szkoła kładzie największy nacisk na praktyczne używanie języka. Zajęcia prowadzone są z trzech języków to jest z języka angielskiego, niemieckiego oraz języka hiszpańskiego. Poza bogatą ofertą przeznaczoną dla klientów indywidualnych szkoła posiada również bardzo dobrze rozwiniętą ofertę dla firm.

Oprócz kursów ogólnojęzykowych Global House prowadzi zajęcia przygotowawcze do szeregu egzaminów zarówno gimnazjalnych, maturalnych zarówno na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym jak i certyfikatów językowych. Mowa tu o takich egzaminach jak First Certificate in English, Certificate in Advanced English czy Certificate of Proficiency in English. Zapewnia to najwyższą jakość kształcenia.

Global House
Szkoła Języków Obcych
ul. Szamarzewskiego 1
60-514 Poznań

Tel. +48 61 84 33 777
www.globalhouse.pl


Kursy językowe: poranne, popołudniowe, wieczorowe
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.5/5 (oddane głosy: 2)
Global House Poznań, 3.5 out of 5 based on 2 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych