Mr Robinson Poznań

Mr Robinson ma swoje początki w roku 2000. Wtedy to szkoła rozpoczęła nauczanie metodą, Callana która w tym czasie zaczęła zdobywać ogromną popularność. Szkoła oferuje, zatem wieloletnie doświadczenie zdobyte w nauczaniu języków obcych, które cały czas procentuje najwyższą, jakością prowadzonych zajęć.

W ramach oferty szkoła proponuje swoim uczniom zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz dla osób dorosłych. Poza standardowymi zajęciami oraz kursami ogólnojęzykowymi szkoła proponuje szereg zajęć przygotowujących do różnego typu egzaminów. Mamy tutaj na myśli zarówno kursy przygotowujące do egzaminów takich jak egzaminy maturalne, jaki i egzaminy na certyfikaty językowe.

Kursy mogą być prowadzone poza tym metodą bezpośrednią czy też metodą komunikatywną. Co więcej w ofercie znajdują się również kursy języka angielskiego używanego w biznesie. Oprócz zajęć grupowych szkoła oferuje również zajęcia indywidualne w przypadku, których klient może na przykład zdecydować, który z lektorów będzie go uczył języka.

Mr Robinson
Szkoła Języków Obcych
Promienista 13
60-288 Poznań

Tel. +48 61 670 08 81
www.mrrobinson.pl


Kursy językowe: dla dorosłych, młodzieży, dzieci
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 5.0/5 (oddane głosy: 2)
Mr Robinson Poznań, 5.0 out of 5 based on 2 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych