LEXIS Warszawa

Szkoła Języków Obcych LEXIS działa od 17 lipca 1990 r. jest to jedna z największych szkół językowych w stolicy. Jednocześnie szkoła kształci około dwóch tysięcy kursantów. W firmie pracuje około stu wykwalifikowanych i odpowiednio doświadczonych lektorów. Szkoła oferuje w ciągu całego roku kursy angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, japońskiego i oraz innych języków.

Poza kursami ogólnojęzykowymi szkoła LEXIS oferuje również kursy przygotowujące do szeregu egzaminów. Kursy semestralne w szkole rozpoczynają się dwa razy w roku. Mowa tu o semestrze zimowym oraz o semestrze wiosennym.

Ponadto szkoła oferuje intensywne kursy wakacyjne. LEXIS organizuje również atrakcyjne wyjazdowe kursy do Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Kanady, Australii, Niemiec, Francji, Austrii, Afryki płd., Peru, Hiszpanii, do Włoch i na Maltę. W ramach tego typu wyjazdowych kursów studenci mogą uczyć się w renomowanych szkołach zagranicznych. W ofercie znajdują się również kursy łączące naukę z pracą.

LEXIS
Szkoła Języków Obcych
ul. Marszałkowska 2 lok. 6
00-581 Warszawa

Tel. +48 22 625 53 86
www.lexis.edu.pl


Kursy językowe: angielski, niemiecki, japoński
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.7/5 (oddane głosy: 9)
LEXIS Warszawa, 3.7 out of 5 based on 9 ratingsLiczba opinii: 1 do 'LEXIS Warszawa'

 1. Blazej pisze:

  uczyłem się na tłumacza przysięgłego, zakres materiału dokładnie pokrywał się z tym, co było na egzaminie; egzamin zdałem za pierwszym podejściem. Gdybym miał się czegoś czepić, to jednej wpadki organizacyjnej (któregoś dnia dozorca nie otworzył nam drzwi i ściągaliśmy szefa firmy, żeby nas wpuścił) no i może szybko wypisujących się markerów do tablicy :). A poza tym – nieduża, 6-osobowa grupa, nowoczesne środki nauczania (komputer, rzutnik, tablica multimedialna obok tradycyjnej) nieobciążający tryb zajęć, bardzo dobrze dopasowany materiał i kompetentni wykładowcy – tłumacze przysięgli z wieloletnim doświadczeniem praktycznym i akademickim, no i dobra lokalizacja szkoły, do której łatwo dojechać. Uważam że ratio cena/jakość jest tu naprawdę rozsądna. Oczywiście żaden kurs nie wykona roboty za kursanta i proszę nie liczyć na to, że ktoś na samych zajęciach bez solidnego wkładu pracy własnej przygotuje się do egzaminu.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych