The TOWER Warszawa

The TOWER to doświadczona firma zajmująca się organizacją szkoleń językowych. Swoje zajęcia prowadzi w ministerstwach, korporacjach, ambasadach. Na kursach językowych otwartych w szkole uczy się semestralnie ponad 1500 osób.

The TOWER posiada kadrę ponad 250 lektorów, 40 własnych sal szkoleniowych oraz niezwykle silne zaplecze metodyczne. The TOWER również to akredytowane Centrum Egzaminacyjne LCCI, czyli Londyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej. Poza tym szkoła przeprowadza międzynarodowe egzaminy TELC. Szkoła proponuje zajęcia z wielu języków między innymi z angielskiego, niemieckiego, włoskiego czy hiszpańskiego.

Zajęcia mogą być prowadzone zarówno w grupach jak indywidualnie. Do wyboru są kursy ogólnojęzykowe jak i kursy specjalistyczne w tym kursy biznesowe lub kursy konwersacyjne. W ramach oferty klienci mogą również skorzystać z kursów przygotowujących do egzaminów na certyfikaty językowe. Co ważne szkoła oferuje wybór poziomów nauczania w zależności od zaawansowania początkowego danego słuchacza.

The TOWER
Szkoła Języków Obcych
ul. Marszałkowska 34/50
00-554 Warszawa

Tel. +48 22 621 76 20
www.thetower.com.pl


Kursy językowe: angielski, niemiecki, włoski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.7/5 (oddane głosy: 9)
The TOWER Warszawa, 3.7 out of 5 based on 9 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych