O.K! Warszawa

Szkoła O.K! istnieje w Warszawie od 1992 roku. Od początku istnienia siedziba szkoły mieści się w zabytkowym budynku renomowanego L.O. im. M. Reja. W ofercie szkoły znajdują się takie języki jak język angielski, francuski, niemiecki, hiszpański czy włoski. W ramach swojej oferty szkoła prowadzi szereg kursów przygotowawczych do egzaminów na certyfikaty językowe z wymienionych wyżej języków.

Poza tym szkoła jest jedną z pierwszych szkół, która rozpoczęła nauczanie w stolicy języka chińskiego. Na życzenie klienta szkoła jest w stanie zorganizować kursy języków spoza standardowej oferty. Oferuje, więc m.in. portugalski, węgierski, szwedzki, czeski, niderlandzki i rosyjski. Możliwe są zajęcia indywidualne lub zajęcia grupowe. Szkoła O.K! oferuje zarówno kursy ogólnojęzykowe jak i kursy specjalistyczne w tym kursy języka biznesowego.

Swoją ofertę szkoła kieruje zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm. Atutem szkoły jest atrakcyjna oferta pod względem cenowym oraz możliwość korzystania z rabatów zarówno w przypadku klientów indywidualnych jak i firm.

O.K!
Szkoła Języków Obcych
P. Małachowskiego 1
00-063 Warszawa

Tel. +48 22 827 28 34
www.ok.edu.pl


Kursy językowe: węgierski, szwedzki, czeski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 1.0/5 (oddane głosy: 1)
O.K! Warszawa, 1.0 out of 5 based on 1 ratingDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych