Centrum Europy Warszawa

Centrum Europy Od ponad 7 lat zajmuje się organizacją kursów językowych oraz realizacją międzynarodowych a także lokalnych projektów z zakresu kultury i edukacji językowej. Centrum to, więc coś więcej niż tylko szkoła języków obcych.

W ramach zajęć klienci mają do wyboru takie języki jak fiński, norweski, duński, niderlandzki (holenderski), czeski, chorwacki, serbski, ukraiński, hiszpański, portugalski, włoski, angielski, rosyjski, niemiecki, francuski, chiński, japoński, arabski, indonezyjski, polski, grecki, węgierski, macedoński. Ponadto szkoła jest w stanie zorganizować kurs z dowolnego języka nieznajdującego się na oficjalnej liście na konkretne życzenie klienta.

W szkole nauka odbywa się na wielu różnych poziomach zaawansowania dostosowanych do już posiadanych umiejętności uczniów. W ramach oferty mamy do czynienia z kursami grupowymi, indywidualnymi czy też specjalistycznymi. Poza ofertą dla klientów indywidualnych szkoła posiada również rozbudowaną ofertę skierowaną do firm a także oferuje usługi związane z tłumaczeniami.

Centrum Europy
Szkoła Języków Obcych
ul. Pankiewicza 3
00-696 Warszawa

Tel. +48 22 629 45 88
www.ce.edu.pl


Kursy językowe: angielski, chiński, japoński
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 1.7/5 (oddane głosy: 5)
Centrum Europy Warszawa, 1.7 out of 5 based on 5 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych