OXFORD LANGUAGE CENTRE – SZKOŁA JĘZYKOWA Gdańsk

Oxford Language Centre jest nowoczesną szkołą języków obcych. Swoją działalność rozpoczęła w styczniu 1990 r. W swojej działalności szkoła wykształciła już wielu klientów indywidualnych jak i pracowników szeregu firm i instytucji w regionie. Od 1996 roku szkoła ma prawo posługiwać się nazwą Oxford Language Centre.

Jest to szkoła języka angielskiego działającą na podstawie licencji wydanej przez The British Accreditation Council for Independent Further and Higher Education w Wielkiej Brytanii. Jest to jednoznaczny dowód na uznanie wysokiej jakości kształcenia oraz profesjonalizmu lektorów. W 2012 roku Oxford Language Centre w Gdańsku otrzymała akredytację Pomorskiego Kuratorium Oświaty. Od kilku lat szkoła jest Centrum Egzaminacyjnym TOEIC. W dowolnym terminie można zdawać tu międzynarodowy certyfikat znajomości języka angielskiego w środowisku pracy TOEIC.

Poza tym słuchacze mogą po osiągnięciu odpowiedniego stopnia przygotowania zdawać inne, popularne egzaminy. W procesie nauczania szkołą korzysta z podręczników renomowanych brytyjskich wydawnictw.


OXFORD LANGUAGE CENTRE – SZKOŁA JĘZYKOWA

Szkoła Języków Obcych
ul.Hallera 14
80-401 Gdańsk

Tel. +48 58 520 12 79
www.oxford.edu.pl


Kursy językowe: angielski, klienci indywidualni, biznesowi
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych