Oxford Language Centre Wrocław

Oxford Language Centre organizuje kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania począwszy od poziomów podstawowych na najbardziej zaawansowanych kończąc. Zajęcia w Oxford Language Centre prowadzone są zarówno w trybie indywidualnym jak i oczywiście w małych grupach.

Oxford Language Centre specjalizuje się również w organizacji kursów oraz seminariów specjalistycznego języka angielskiego, używanego w zawodach technicznych, medycynie, prawie, pielęgniarstwie oraz wielu innych. Poza tym szkołą kieruje swoją ofertę do innych specjalistów w tym tych z rynku marketingu czy ogólnie rzecz biorąc biznesu i finansów. Poza językiem angielskim centrum oferuje również naukę języka niemieckiego i hiszpańskiego.

Swoją bogatą ofertę kursów szkoła kieruje między innymi do firm chcących powiększać kwalifikacje językowe swoich pracowników. Oprócz oferty czysto dydaktycznej szkołą proponuje swoim klientom również usługi związane z tłumaczeniami językowymi różnego typu. Wszystko to czyni ofertę centrum niezwykle atrakcyjną.

Oxford Language Centre
Szkoła Języków Obcych
ul.Biskupia 11
50-335 Wrocław

Tel. +48 71 710 98 45
www.olc.com.pl


Kursy językowe: techniczne, prawnicze, medyczne
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.0/5 (oddane głosy: 10)
Oxford Language Centre Wrocław, 3.0 out of 5 based on 10 ratingsLiczba opinii: 2 do 'Oxford Language Centre Wrocław'

 1. Piotr pisze:

  Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług szkoły językowej Oxford Language Centre, Wrocław, ul. Biskupia 11 i ostrzegam przed jej praktykami:

  1) Stosowanie klauzul niedozwolonych w regulaminie – w razie złożenia wypowiedzenia przez uczestnika kursu, szkoła nie dopuszcza możliwości zwrotu kwoty za niewykorzystane zajęcia, co jest niezgodne z prawem.
  2) Nierespektowanie prawomocnego wyroku sądu z dnia 13.09.2012, nakazującego zwrot pieniędzy dla uczestnika, dług szkoły z tego tytułu wynosi na tę chwilę wraz z odsetkami, kosztami procesu i kosztami egzekucji ponad 2.200 PLN i ciągle rośnie.
  3) Uchylanie się od działań komornika, który zajął konto rzekomego właściciela szkoły – egzekucja jest nieskuteczna gdyż osoba wskazywana jako formalnie prowadząca szkołę nie ma żadnych przepływów na koncie bankowym, można w związku z tym podejrzewać, że nie jest osobą decyzyjną i nie wiadomo kto tak naprawdę odpowiada za działania szkoły.

  W związku z powyższym zamierzam w najbliższym czasie powiadomić Państwową Inspekcję Handlową o praktykach tego podmiotu, jak również złożyć doniesienie do właściwego organu o możliwości popełnienia przestępstwa firmanctwa określonego w Art. 55 § 1 K.k.s. „Podatnik, który w celu zatajenia prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek lub rzeczywistych rozmiarów tej działalności posługuje się imieniem i nazwiskiem, nazwą lub firmą innego podmiotu i przez to naraża podatek na uszczuplenie, podlega karze (…)”

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 2. ax pisze:

  Szkola miala innego wlasciciela, ktory stosowal takie praktyki, obecnie wszystko jest uregulowane.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych