The Link Katowice

Szkoła Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej The Link oferuje swoim kursantom silnie zindywidualizowane i zróżnicowane programy nauczania. W każdym języku oferuje zarówno kursy ogólnojęzykowe jak i kursy języka biznesowego, kursy specjalistyczne, kursy konwersacji, kursy przygotowawcze do egzaminów, intensywne kursy językowe i wyjazdowe warsztaty językowe.

Szkoła ma w swojej ofercie kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, włoskiego, rosyjskiego, chińskiego, czeskiego, ukraińskiego, rumuńskiego, szwedzkiego oraz arabskiego. Poza tym dla obcokrajowców zostały przygotowane kursy języka polskiego. Szkołą zapewnia kameralne grupy oraz dobór terminów, a także intensywności kursów do potrzeb i możliwości kursantów.

W nauce stosowana jest tu metoda CLT (Communicative Language Teaching) czyli metoda komunikacyjno – konwersacyjna. Poza tym oferuje również e-learning czyli naukę języka obcego za pośrednictwem Internetu i komputera. Ten sposób nauki odnosi się do języka angielskiego.

The Link
Szkoła Języków Obcych
ul. Studencka 18
40-743 Katowice

Tel. +48 32 350 77 63
www.the-link.pl


Kursy językowe: czeski, ukraiński, rumuński
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Liczba opinii: 1 do 'The Link Katowice'

 1. Ewa pisze:

  Od zawsze posiadałam lingwistyczne umiejętności. Potrafię mówić po angielsku i hiszpańsku. W swojej pracy, którą wykonuję na co dzień mam do czynienia z wieloma obcokrajowcami. Dlatego też wielki nacisk kładę na naukę języków obcych. Kilka miesięcy temu postawiłam sobie za cel naukę języka ukraińskiego .Przeszukałam wiele stron internetowych i znalazłam portal Preply. Szeroka oferta poprzez indywidualne korepetycje w Katowicach, intensywne kursy językowe po lekcje online z native speakerem. Sam wybierasz to na czym chcesz skupić się podczas nauki.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych