PROJECT Katowice

Szkoła Języków Obcych PROJECT istnieje na rynku od 1997 roku. Od 1999 roku firma ma siedzibę w centrum Katowic. Integralnym elementem oferty szkoły są kursy języka angielskiego. To jednak nie wszystko. Szkoła uczy również języka niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, portugalskiego, rosyjskiego, chińskiego, szwedzkiego czy czeskiego.

W swojej ofercie szkoła posiada również kursy języka polskiego dla obcokrajowców. W szkole prowadzone są zajęcia dla różnych grup wiekowych począwszy od małych dzieci, przez młodzież aż do osób dorosłych. Poza kursami ogólnojęzykowymi szkoła oferuje swoim klientom również kursy specjalistyczne. Mowa tutaj na przykład o kursach związanych z biznesem, finansami jak i medycyną. Poza tym szkołą oferuje dostęp do nowoczesnych metod nauki języków obcych takich jak na przykład e-learning.

Oferta Szkoła Języków Obcych PROJECT jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak również do firm. Poza nauką języków oferuje również usługi w dziedzinie tłumaczeń.

PROJECT
Szkoła Języków Obcych
ul. Skłodowskiej – Curie 48/2
40-047 Katowice

Tel. +48 32 781 84 56
www.project-school.pl


Kursy językowe: angielski, niemiecki, hiszpański
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.7/5 (oddane głosy: 3)
PROJECT Katowice, 3.7 out of 5 based on 3 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych