ALMA Łódź

Szkoła ALMA ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w działalności na rynku edukacyjnym. Swoim klientom oferuje intensywny, przyśpieszony lub standardowy tryb zajęć na wszystkich poziomach umiejętności. W szkole możliwa jest nauka takich języków jak angielski, francuski, hiszpański czy niemiecki.

Zajęcia odbywają się zarówno w tygodniu jak i na weekendach. Szkoła oferuje bezpłatne konwersacje oraz konsultacje, a także możliwość prowadzenia lekcji w domu ucznia. Poza tym zapewnia nauczanie indywidualne lub w grupach kilkuosobowych. Zajęcia mogą odbywać się w siedzibie głównej jak i w filii szkoły. Szkoła oferuje zajęcia zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Zajęcia prowadzone są przez lektorów jak i przez native speakerów.

Mogą to być zarówno zajęcia ogólnojęzykowe jak i przygotowujące do egzaminów maturalnych na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym jak i kursy zakończone egzaminami na certyfikaty językowe. Warto zauważyć, że zajęcia obejmują wszystkie poziomy zaawansowania.

ALMA
Szkoła Języków Obcych
ul. Tuszyńska 31
93-020 Łódź

Tel. +48 42 682 12 10
www.studiumalma.pl


Kursy językowe: angielski, niemiecki, francuski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.1/5 (oddane głosy: 6)
ALMA Łódź, 3.1 out of 5 based on 6 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych