Foster Łódź

Szkoła Foster oferuje swoim klientom bogaty wybór kursów językowych. Do wyboru mamy, zatem język angielski, hiszpański, francuski, japoński oraz włoski. Szkoła zaprasza na zajęcia przez cały czas dzieci, studentów, młodzież, maturzystów oraz osoby dorosłe.

Kursy mogą odbywać się z zależności od potrzeb w godzinach porannych, wieczornych, a także na weekendach. Nauka prowadzona jest na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia obejmują zarówno kursy ogólnojęzykowe lub też kursy przygotowujące do określonych egzaminów. Mogą to być egzaminy gimnazjalne, maturalne na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym czy też certyfikowane.

vZajęcia prowadzone są metodą blended learning. Materiały z kursów udostępniane w Internecie, dzięki czemu możliwy jest stały dostęp do omawianych zagadnień. Pozwala to również na samodzielną naukę w dowolnym momencie i miejscu. Ponadto szkoła zapewnia profesjonalną opiekę dydaktyczną oraz gwarantuje elastyczne godziny zajęć dopasowane do potrzeb i możliwości słuchaczy.

Foster
Szkoła Języków Obcych
ul. Piotrkowska 309 lok.22/23
93-004 Łódź

Tel. +48 42 661 16 61
www.foster.edu.pl


Kursy językowe: angielski, zajęcia wieczorowe, weekendowe
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.7/5 (oddane głosy: 3)
Foster Łódź, 3.7 out of 5 based on 3 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych