Progres Łódź

Szkoła Progres działa na łódzkim rynku edukacyjnym od 20 lat. W tym czasie zgromadziła niezbędne doświadczenie pozwalające nauczać języków obcych w najskuteczniejszy i najprzyjemniejszy sposób. Szkołą posiada kilka fili na terenie Łodzi. W ramach oferty szkoła Progres proponuje swoim słuchaczom szereg kursów językowych z takich języków jak język angielski, francuski, niemiecki, hiszpański czy włoski.

Każdy kurs poprzedza rozmowa kwalifikacyjna pozwalająca na wybór najbardziej odpowiedniej formy zajęć, czyli innymi słowy na wybór odpowiedniego poziomu kursu dostosowanego do aktualnego poziomu wiedzy kursanta. Poza tradycyjnymi kursami szkoła oferuje również dostęp do platformy e-learningowej oraz wszystkie niezbędne materiały dodatkowe. W ofercie znajdują się zarówno kursy ogólnojęzykowe jak i kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych oraz egzaminów na certyfikaty językowe.

Swoim klientom szkoła oferuje atrakcyjny cennik oraz szereg rabatów oraz zniżek. Poza językami wymienionymi wcześniej szkoła Progres oferuje również języka chińskiego.

Progres
Szkoła Języków Obcych
ul. Wólczańska127
90-521 Łódź

Tel. +48 42 630 28 80
www.progres.edu.pl


Kursy językowe: angielski, niemiecki, włoski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 2.8/5 (oddane głosy: 10)
Progres Łódź, 2.8 out of 5 based on 10 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych