ENGLISH ACADEMY Toruń

Nauczanie języków obcych w szkole ENGLISH ACADEMY oparte jest o wytyczne Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Zajęcia w English Academy odbywają się od poniedziałku do piątku oraz w soboty. Kursy językowe są skierowane do dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Nauka prowadzona jest na wszystkich poziomach zaawansowania. Bogatą ofertę kursów dopełniają również te pozwalające na profesjonalne przygotowanie się do szeregu różnego typu egzaminów w tym wielu popularnych certyfikatów językowych. W ofercie możemy spotkać kursy standardowe, biznesowe, prawnicze czy na przykład medyczne pozwalające opanować specyficzne słownictwo oraz zwroty używane w tych oraz innych branżach oraz zawodach.

W szkole można nauczyć się języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego oraz rosyjskiego. Oprócz zajęć w grupach szkoła oferuje także zajęcia indywidualne oraz zajęcia z dojazdem do klienta. Poza ofertą edukacyjną ENGLISH ACADEMY proponuje swoim klientom również profesjonalne tłumaczenia.

ENGLISH ACADEMY
Szkoła Języków Obcych
ul. Warszawska 8
87-100 Toruń

Tel. +48 56 622 17 78
www.englishacademy.pl


Kursy językowe: dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 2.6/5 (oddane głosy: 5)
ENGLISH ACADEMY Toruń, 2.6 out of 5 based on 5 ratingsLiczba opinii: 1 do 'ENGLISH ACADEMY Toruń'

 1. Adept pisze:

  Omijać z daleka! oszustwa, przekręty, odwoływanie zajęć, chaos organizacyjny, bezczelny dyrektor, niekompetentni pracownicy, lektorzy z łapanki – ale co się dziwić jak nie otrzymują wynagrodzenia to rezygnują po kilku lekcjach a na ich miejsce zjawia się następny naiwny.. Są mili do czasu zapłaty za kurs – wtedy kontakt się urywa, lekcje sporadyczne (różne wymówki), zwrotu pieniędzy nie uznają „bo co mi zrobisz”.
  Ranking newsweeka, którym się szczycą – wystarczy spojrzeć na daty:) Omijać

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)

Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych