Cityschool s.c. Warszawa

CITYSCHOOL jest Placówką Oświatową istniejącą od 1994 roku i zarejestrowaną w Mazowieckim Kuratorium Oświaty. Główne korzyści wynikające z tego to nadzór metodyczny ze strony Kuratorium a także możliwość wystawiania słuchaczom świadectw MEN po zdaniu egzaminów kończących każdy poziom nauki języka obcego.

Szkoła prowadzi zajęcia z języka angielskiego a także z języka hiszpańskiego. Swoim słuchaczom oferuje kilka udogodnień pozwalających na szybkie opanowanie języka. Mowa tutaj o małych grupach zawierających się w liczebności od czterech do dziesięciu osób czy dogodnych godzinach zajęć. Poza tym szkołą oferuje zniżki dla studentów oraz rabaty dla osób chcących kontynuować naukę w szkole. Zajęcia z języka angielskiego prowadzone są metodą tradycyjną oraz metodą Callana.

Kursy są prowadzone w dwóch turach, czyli mamy tu do czynienia z kursami jesiennymi jak i wiosennymi. Poza ofertą dla klientów indywidualnych szkoła posiada również bogatą ofertę kursów przeznaczonych dla klientów biznesowych, czyli firm.

Cityschool s.c.
Szkoła Języków Obcych
al. Jerozolimskie 44
00-024 Warszawa

Tel. +48 22 433 66 66
www.cityschool.pl


Kursy językowe: angielski, dla klientów indywidualnych, firm
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.0/5 (oddane głosy: 4)
Cityschool s.c. Warszawa, 3.0 out of 5 based on 4 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych