MÓWISZ – MASZ Warszawa

W szkole MÓWISZ – MASZ zajęcia prowadzą kompetentni lektorzy posiadający wysokie kwalifikacje językowe, a także przygotowanie metodyczne oraz pedagogiczne. Poza tym posiadają doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania. Większość z lektorów jest egzaminatorami OKE (Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej).

Podstawową metodą prowadzenia zajęć w szkole jest metoda komunikatywna. Szkoła prowadzi zajęcia z takich języków jak angielski, niemiecki, rosyjski, francuski oraz hiszpański. Jeżeli chodzi o typy kursów to w szkole mamy dostęp do takich kursów jak zajęcia ogólne, kursy przygotowujące do egzaminów, kursy biznesowe oraz specjalistyczne.

Jeżeli chodzi o przygotowanie do egzaminów to możemy mieć tutaj do czynienia zarówno z kursami przygotowującymi młodzież do egzaminów gimnazjalnych czy maturalnych na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym jak i z kursami przygotowującymi do egzaminów Cambridge KET, PET, FCE, CAE, CPE. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania.

MÓWISZ – MASZ
Szkoła Języków Obcych
ul. Remiszewska 1
03-550 Warszawa

Tel. +48 22 679 55 33
mowisz-masz.pl


Kursy językowe: angielski, niemiecki, rosyjski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 2.1/5 (oddane głosy: 7)
MÓWISZ - MASZ Warszawa, 2.1 out of 5 based on 7 ratingsLiczba opinii: 1 do 'MÓWISZ – MASZ Warszawa'

 1. fhghg pisze:

  Masakra!!! nie dosc ze kursy dla mlodziezy kosztuja 1440 zl to jeszcze szanowna pani emilia nie potrafi w ogole przekazac wiedzy, kiedy tlumaczy w ogole nie wiadomo o co nie chodzi bo wszystko co proboje tlumaczyc jest niejasne. Kurs przygotowujacy do egzaminu gimnazjalnego to DNO ona zamiast najpierw wytlumaczyc zadanie to od razu daje kserowki do wykonania i skad ja mam wiedziec jak to zrobic skoro wczesniej tego nie wytlumaczyla? zgadywac moze? jesli sie prosi ja o wytlumaczenie to nawet nie potrafi tego dobrze wytlumaczyc co to ma byc za lektor ja sie pytam? szkola jest nudna, mala i waska. za taka cene mozna sie spodziewac czegos innego. Kursy dla mlodszych dzieci to 700-800 zl, a dla mlodziezy 1440, mogliby to rozlozyc jakos rownomiernie zeby kazdy placil podobna cene. nie wiem jak inni lektorzy, ale ona to masakra. dodatkowym mankamentem jest to ze nie mozna sobie samemu ustalic rat 1 rata to 400 zl, raty sa ulozone nierownomiernie. MASAKRA ODRADZAM!!!!!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych