Conrad Olsztyn

Szkoła Conrad istnieje od 1 sierpnia 1990 roku. W ofercie szkoły możemy spotkać standardowe kursy angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i francuskiego. Poza tym mamy tu do czynienia z kursami przygotowującymi do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych oraz międzynarodowych.

Swoim klientom szkoła oferuje zajęcia grupowe, indywidualne czy też odbywające się u klienta. Organizuje także kursy na zamówienie. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferta obejmuje osoby dorosłe jak i młodzież oraz dzieci. Metoda nauczania używana w szkole jest określana nazwą Podejście Komunikacyjne (Communicative Approach).

Grupy w szkole składają się z nie więcej niż pięciorga słuchaczy, przy czym w danej grupie osoby zbliżone są do siebie zarówno pod kontem zaawansowania wiedzy jak i wieku. W ramach kursów przeprowadzane są egzaminy wstępne i końcowe. Poza kursami językowymi szkoła prowadzi również biuro tłumaczeń w zakresie tekstów zwykłych, reklamowych, specjalistycznych i wielu innych.

Conrad
Szkoła Języków Obcych
ul. Jarocka 32/2
10-687 Olsztyn

Tel. +48 665 381 133
www.conrad.edu.pl


Kursy językowe: przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, międzynarodowych
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 1.5/5 (oddane głosy: 1)
Conrad Olsztyn, 1.5 out of 5 based on 1 ratingDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych