Best Study Centre Olsztyn

Szkoła Best Study Centre w Olsztynie oferuje swoim klientom kompleksowe kursy z języka angielskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego. Oferta skierowana jest do wszystkich grup wiekowych począwszy od dzieci przez młodzież aż do osób dorosłych.

Poza tradycyjnymi kursami ogólnojęzykowymi szkoła proponuje także szereg kursów przygotowujących między innymi do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych na poziomie podstawowym jak i oczywiście rozszerzonym oraz do szeregu egzaminów certyfikowanych. Poza tym szkoła Best Study Centre zajmuje się organizacją egzaminów TELC. W ofercie znajdują się zarówno kursy grupowe jak i indywidualne. Zajęcia mogą być prowadzone zarówno w tygodniu jak i na weekendach.

Dla swoich klientów Best Study Centre przygotowało atrakcyjne warunki cenowe, a także szereg rabatów oraz promocji. Na zniżki mogą liczyć między innymi osoby kontynuujące naukę w szkole jak i rodziny kursantów czy wreszcie osoby, które zdecydują się na więcej niż jeden kurs językowy w szkole. Opłaca się również polecać szkołę innym osobom.

Best Study Centre
Szkoła Języków Obcych
ul. 1 Maja 11
10-001 Olsztyn

Tel. +48 89 519 05 55
beststudy.pl


Kursy językowe: angielski, niemiecki, rosyjski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych