Grasp Olsztyn

Grasp to szkołą językowa działająca w Olsztynie. Założeniem szkoły jest indywidualne podejście do każdego słuchacza pozwalające na maksymalne wykorzystanie czasu i nauczenie go jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Szkoła prowadzi kursy z języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego oraz francuskiego.

Grupy mogą składać się minimalnie z sześciu, a maksymalnie z dwunastu osób. Kursy skierowane są zarówno do dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Poza kursami ogólnymi mamy również do czynienia z szeregiem kursów przygotowujących do egzaminów jak i z kursami specjalistycznymi. Co do kursów przygotowujących do egzaminów to klienci mają do wyboru zarówno kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym, a także do egzaminów certyfikowanych.

Poza zajęciami w grupie szkoła oferuje również zajęcia indywidualne. Wartą uwagi częścią oferty są również kursy konwersacyjne prowadzone na trzech poziomach zaawansowania. Poza ofertą dydaktyczną szkołą oferuje również usługi tłumaczeń.

Grasp
Szkoła Języków Obcych
ul. Prawocheńskiego 4
10-720 Olsztyn

Tel. +48 504 556 038
grasp.edu.pl


Kursy językowe: angielski, rosyjski, włoski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 5.0/5 (oddane głosy: 3)
Grasp Olsztyn, 5.0 out of 5 based on 3 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych