No-Limits Katowice

Centrum Kształcenia No-Limits w Katowicach oferuje swoim klientom kursy językowe pozwalające nauczyć się biegle mówić po angielsku, niemiecku, włosku, hiszpańsku oraz francusku. Szkoła oferuje szeroki wybór kursów zarówno grupowych, indywidualnych jak i takich, w których lektor dojeżdża do kursanta. Centrum Kształcenia No-Limits prowadzi kursy dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

Poza tym oprócz kursowe dla osób indywidualnych mamy do czynienia z kursami dla firm. Szkołą prowadzi również zajęcia przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych, a także maturalnych. W zależności od tego czy mamy do czynienia z dziećmi, młodzieżą czy osobami dorosłymi lekcje mogą mieć zróżnicowany czas trwania. Może to być od 30 do 90 minut.

W przypadku firm podobnie jak w kontekście klientów indywidualnych zajęcia mogą odbywać się w placówce szkoły jak i w siedzibie firmy. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod nauczania i profesjonalnej kadrze Centrum Kształcenia No-Limits oferuje najwyższą, jakość usług edukacyjnych w dziedzinie nauki języków obcych.

No-Limits
Szkoła Języków Obcych
ul. Uniczowska 16
40-748 Katowice

Tel. +48 601 368 306
www.no-limits.edu.pl


Kursy językowe: dla dzieci, młodzieży, dorosłych
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 5.0/5 (oddane głosy: 1)
No-Limits Katowice, 5.0 out of 5 based on 1 ratingDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych