Cosmopolitan Opole

Szkoła języków obcych Cosmopolitan działa na rynku opolskim od 1996 roku. Przez ten czas z usług SZJO Opole, jaką jest Cosmopolitan skorzystało już kilkanaście tysięcy klientów. Cosmopolitan jako jedyna placówka w Opolu posiada europejski znak, jakości w nauczaniu języków obcych, czyli certyfikat EAQUALS.

Oferta szkoły jest bardzo interesująca. Dla osób, które wahają się czy wybrać daną szkołę przygotowane są lekcje próbne. Oprócz tego mamy do czynienia z bezpłatnymi testami diagnozującymi, dzięki którym łatwiej będzie dobrać kurs, który jest odpowiedni dla danej osoby. Kursy oferowane przez Cosmopolitan to najlepsze chyba kursy angielskiego w Opolu.

Oczywiście poza językiem angielskim w ofercie szkoły znajdują się również inne języki. Mamy tutaj do czynienia z kursami niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i rosyjskiego. Poza tym istnieje możliwość prowadzenia kursów na zamówienie. Biorąc pod uwagę, czym jest szkoła języków obcych Opole jest miastem, które oferuje wiele swoim mieszkańcom. Szkoła Cosmopolitan jest jednym z najlepszych wyborów pod tym względem.

Cosmopolitan
Szkoła Języków Obcych
ul. Grunwaldzka 42
45-054 Opole

www.cosmopolitan.com.pl


Kursy językowe: angielski, niemiecki, francuski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych