ILS Opole

ILS jest szkołą językową działającą w Opolu. Posiada wieloletnią tradycją w zakresie nauczania języków obcych. Szkoła istnieje na rynku opolskim od 1992 roku. Oprócz języka angielskiego oraz niemieckiego, szkoła posiada w ofercie język włoski, francuski, hiszpański, rosyjski oraz holenderski.

Szkoła prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz klientów dorosłych. Zajęcia mogą być prowadzone w grupach jak i w trybie indywidualnym. Szkoła oferuje swoim słuchaczom zajęcia o zróżnicowanym poziomie dobranym do ich aktualnych możliwości i umiejętności. ILS prowadzi kursy egzaminacyjne, przygotowujące słuchaczy do zdania egzaminów Cambridge: FCE,CAE i CPE, a także Business English Certificate (BEC).

Poza tym szkoła prowadzi również kursy przygotowujące do egzaminów ZD i ZMP z języka niemieckiego. Poza kursami dla osób indywidualnych szkoła przygotowała atrakcyjne zajęcia i szkolenia dla firm. Również osoby aktywne zawodowo odnajdą w ofercie zajęcia dostosowane do ich wymagań językowych oraz czasowych.

ILS
Szkoła Języków Obcych
ul. Damrota 10
45-064 Opole

Tel. +48 77 441 76 77
ils.pl


Kursy językowe: włoski, francuski, hiszpański
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych