OPTIMA Opole

Szkoła języków obcych OPTIMA działa na rynku edukacyjnym w Opolu od ponad dwudziestu lat. Optima jest niepubliczna placówka oświatowa podlegająca nadzorowi Kuratorium Oświaty. Szkoła może pochwalić się pochlebnymi w swej wymowie protokołami kontroli wizytatorów z tegoż kuratorium. Zależnie od rodzaju kursu, od wieku i wcześniejszych doświadczeń językowych jego uczestników, lektorzy w szkole dobierają odpowiednie metody nauczania.

Zgodnie z aktualnymi tendencjami w dydaktyce języków obcych, dominującą metodą w szkole OPTIMA jest metoda komunikatywna, gdzie główny nacisk jest położony na wielostronnie pojmowane rozumienie języka. Szkoła prowadzi zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego. Kursy skierowane są do wszystkich grup wiekowych. Poza zwykłymi zajęciami szkoła prowadzi również kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych oraz maturalnych.

Zajęcia mogą być prowadzone w grupach lub też w trybie indywidualnym. Odbywają się w tygodniu jak i na weekendach. Poza tym atrakcyjną ofertę stanowią kursy wakacyjne.

OPTIMA
Szkoła Języków Obcych
ul. Książąt Opolskich 48-50
45-006 Opole

Tel. +48 77 44 12 226
www.optima.opole.pl


Kursy językowe: angielski, wszystkie grupy wiekowe, przygotowanie do egzaminów
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych