English Bay Gorzów Wlkp.

English Bay w Gorzowie Wielkopolskim to szkoła języków obcych oparta o nowoczesne rozwiązania pozwalające na perfekcyjne opanowanie języka obcego. O nowoczesnym wizerunku szkoły decyduje przede wszystkim oprogramowanie edukacyjne, a dokładnie platforma e-learningowa.

Znajduje się ona na komputerze przenośnym oraz w Internecie. Dzięki temu z platformy słuchacze mogą korzystać podczas zajęć w szkole, a w domu mogą kontynuować naukę przez przeglądarkę. Zajęcia prowadzone są dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. W swojej ofercie szkoła posiada różne typy kursów języka angielskiego. Mamy tu do czynienia zarówno z zajęciami dla osób indywidualnych jak i dla firm.

Poza kursami ogólnojęzykowymi można skorzystać również z oferty wakacyjnej. Szkoła prowadzi również kursy przygotowawcze do egzaminów różnego typu. Szkołą oferuje oprócz nowoczesnych metod nauczania i pomocy naukowych również możliwość sprawdzenia, co działo się na zajęciach w przypadku nieobecności a także monitoring postępów w nauce. Poza ofertą edukacyjną firma oferuje również tłumaczenia.

English Bay
Szkoła Języków Obcych
ul. Kosynierów Gdyńskich 82
66-400 Gorzów Wlkp.

Tel. +48 697 089 240
www.english-bay.pl


Kursy językowe: angielski, grupowe, indywidualne
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 5.0/5 (oddane głosy: 1)
English Bay Gorzów Wlkp., 5.0 out of 5 based on 1 ratingDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych