PERFECT Gorzów Wlkp.

Studium Językowe „PERFECT” powstało w 1988 roku pod nazwą „ABC”. Później nazwę tą zmieniono właśnie na „PERFECT” i tak zarejestrowano w Kuratorium Oświaty, jako Prywatna Szkoła Językowa z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 11 w Gorzowie Wlkp. -prowadzenie kursów językowych. Szkołą oferuje języki angielski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski, hiszpański oraz duński.

Zajęcia prowadzone są dla następujących grup wiekowych: przedszkolaki, dzieci, młodzież oraz dorośli. Szkołą oferuje zarówno zajęcia grupowe jak i indywidualne. Mamy tutaj do czynienia ze wszystkimi poziomami nauczania, czyli z poziomami początkujący, podstawowy, średniozaawansowany, zaawansowany, przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.

Szkołą prowadzi również zajęcia przygotowujące do egzaminów British Council: FCE, CAE. Zajęcia prowadzone są metodą komunikatywną, Callana oraz w przypadku grup przedszkolnych metodą ruchowo-pamięciowo-zabawową. Wielkość grup nie przekracza dziesięciu osób.

PERFECT
Szkoła Języków Obcych
ul. Pocztowa 1
66-400 Gorzów Wlkp.

Tel. +48 95 722 79 98
www.sjperfect.pl


Kursy językowe: wszystkie grupy wiekowe, zajęcia w grupach, indywidualne
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 5.0/5 (oddane głosy: 2)
PERFECT Gorzów Wlkp., 5.0 out of 5 based on 2 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych