Chance Gorzów Wlkp.

Szkoła Języków Obcych Chance prowadzi zajęcia z języka angielskiego, francuskiego oraz niemieckiego. Zajęcia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania dla różnych grup wiekowych począwszy od dzieci na dorosłych kończąc. Atutem zajęć prowadzonych w szkole są małe grupy liczące sobie od dwóch do pięciu kursantów.

Szkoła Chance oferuje różne kursy. Przygotowuje do wyjazdu i pracy za granicą, do matury, egzaminu gimnazjalnego oraz egzaminów językowych. Poza tym pomaga w nadrabianiu zaległości, a także opracowuje kursy, które są dedykowane dla firm. W takim przypadku brane są pod uwagę takie cechy specjalizacja firmy, zakres działania firmy i wymagane słownictwo. O charakterze zajęć decyduje klient. Szkoła przygotowuje raporty semestralne z postępów w nauce a także przeprowadza niezależne audyty językowe.

Poza zajęciami grupowymi szkoła oferuje również klientom zajęcia indywidualne. Szkoła Języków Obcych Chance zapewnia wszelakie materiały szkoleniowe. Podczas kursów szczególny nacisk kładzie się na rozwój umiejętności komunikacji.

Chance
Szkoła Języków Obcych
ul. Wełniany Rynek 16/5
66-400 Gorzów Wlkp.

Tel. +48 691 641 917
www.marta-krynicka.ovh.org


Kursy językowe: angielski, dla osób prywatnych, firm
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 4.0/5 (oddane głosy: 4)
Chance Gorzów Wlkp., 4.0 out of 5 based on 4 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych