ENGLISH CENTRE Bydgoszcz

Szkoła Języków Obcych English Centre działa nieprzerwanie od 1997 roku, na terenie Osowej Góry. Od tamtego okresu, szkołę ukończyło tysiące kursantów, którzy nabyli umiejętności nie tylko swobodnego wypowiadania się w obcym języku, lecz również myślenia w tym języku.

Nauczyciele pracujący w tej szkole doskonale zdają sobie sprawę z faktu, jak ważne jest kształcenie właśnie pod kątem opanowania zwrotów i słownictwa w praktyce. Szkoła oferuje zajęcia dla uczniów szkół podstawowych, średnich, oraz dla osób dorosłych. English Centre posiada własną siedzibę w centrum osiedla Osowa Góra, na ulicy Gawroniej 1. Kadrę dydaktyczną English Centre tworzą wykwalifikowani nauczyciele z tytułem magistrów filologii, posiadający poza tym wyjątkowy talent pedagogiczny, pozwalający na szybkie nawiązywanie przyjaznych kontaktów z kursantami.

Szkoła English Centre stawia na przyjazną atmosferę podczas lekcji, która sprzyja w szybszym przyswajaniu informacji. Po ukończeniu kursu każda osoba nie tylko płynnie posługuje się obcym językiem, lecz także wypowiada się poprawnie pod względem gramatycznym i fonetycznym.

ENGLISH CENTRE
Szkoła Języków Obcych
ul. Gawronia 1
85-430 Bydgoszcz

Tel. +48 52 372 38 46
www.englishcentre.pl


Kursy językowe: dzieci, młodzież szkolna, dorośli
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych