ABC Language Centre Białystok

Szkoła językowa ABC została założona w roku 1992. Szkoła może się pochwalić kursantami, którzy korzystali z jej oferty przez kilkanaście lat. Wielu czterolatków, którzy przyszli do ABC w 1992 roku, opuściło szkołę po ukończeniu osiemnastu lat. Umiejętności, jakie nabyły te osoby, przez te wszystkie lata może wręcz określić mianem zachwycających. Nie trudno się domyślić, że zdanie matury z języka angielskiego dla takich osób nie było niczym strasznym.

Większość absolwentów ABC kończy maturę z wynikiem przekraczającym dziewięćdziesiąt procent. Dzięki tak dobrze zdanej maturze, kursanci szkoły ABC dostają się do renomowanych uczelni, rozsianych nie tylko po całym kraju, lecz również poza jego granicami.

Szkoła może się pochwalić, że jej uczniowie zostali studentami między innymi Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, czy też Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Szkoła gwarantuje, że po kilku latach nauki, każdy kursant będzie osiągał wyniki z testów na poziomie osiemdziesięciu procent.

ABC Language Centre
Szkoła Języków Obcych
ul. Młynowa 17
15-404 Białystok

Tel. +48 85 744 70 75
www.abc-lc.bialystok.pl


Kursy językowe: angielski, dla dzieci, kursy maturalne
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych