English Pro Bydgoszcz

Nowoczesną szkołą języków obcych jest bez wątpienia szkoła English prowadząca swoje kursy w zabytkowej kamienicy w Bydgoszczy. Wysoki standard skutecznego nauczania jest możliwy dzięki profesjonalnym nauczycielom oraz dzięki wykorzystaniu najnowszych technik kształcenia.

Szkoła powstała ponad szesnaście lat temu, od tego czasu kursy angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego ukończyło tysiące zadowolonych osób oraz pracowników dużych korporacji i małych firm z całego kraju. Prestiż, jakim cieszy się szkoła jest niepodważalny. W szkole języków obcych English sale lekcyjne zostały zaaranżowane w taki sposób, by proces przyswajania nowych wiadomości był wielką przyjemnością.

Dużym plusem tej szkoły językowej jest również świetna kadra nauczycielska składająca się w dużym stopniu z osób obcojęzycznych. Szkoła English Pro zapewnia również profesjonalne tłumaczenia tekstów pisemnych i ustnych. W English Pro odbywają się również zajęcia dla seniorów oraz kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych.

English Pro
Szkoła Języków Obcych
ul. Gdańska 27
85-005 Bydgoszcz

Tel. +48 52 349 38 88
www.englishpro.pl


Kursy językowe: angielski, rosyjski, hiszpański
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych