English Express Gorzów Wlkp.

Szkoła English Express może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są w trybie indywidualnym lub w małych grupach liczących od trzech do sześciu kursantów. Do każdego kursanta dobierana jest indywidualna metoda nauczania ułatwiająca szybkie zdobywanie wiedzy.

Do każdego kursu dobierany jest odpowiedni poziom nauczania w zależności od wieku kursantów oraz posiadanych przez nich umiejętności. Szkoła kładzie nacisk na konwersacyjne metody uczenia języka angielskiego. Szkoła English Express oferuje kursy o różnym profilu. Mamy, zatem dostęp do kursów ogólnojęzykowych, biznesowych, specjalistycznych, konwersacyjnych, przygotowawczych i tym podobnych.

Szkoła przygotowuje swoich uczniów do takich egzaminów jak PET, FCE, CAE, CPE, LTE, LTEfC oraz szereg innych. W ramach oferty mamy również do czynienia z korepetycjami i pogotowiem językowym, czyli pomocą w przypadku problemów z napisaniem CV, prezentacji oraz innych sytuacji wymagających jednorazowej pomocy doświadczonego lektora.

English Express
Szkoła Języków Obcych
ul. Kazimierza Wielkiego 76
66-400 Gorzów Wlkp.

Tel. +48 501 267 367
www.english-express.com.pl


Kursy językowe: angielski, przygotowawcze do egzaminów, korepetycje
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych