Szkoła Języków Obcych Marii Szot Gorzów Wlkp.

Szkoła Języków Obcych Marii Szot została założona i zarejestrowana w Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim w 1995 roku. Jako placówka edukacyjna spełnia wszystkie niezbędne kryteria Unii Europejskiej. Szkoła prowadzi zajęciu w oparciu o metody eklektyczną, bezpośrednią, naturalną oraz kognitywną.

Zapewnia to najwyższą jakość kształcenia i pozwala zdobyć niezbędne umiejętności komunikacji na każdym poziomie. Szkoła Języków Obcych Marii Szot prowadzi zajęcia w wielu grupach wiekowych tak dobranych by zapewnić jej członkom najlepsze wyniki. W szkole mogą uczyć się dzieci od czwartego roku życia, młodzież jak i dorośli. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania.

Mowa tutaj o zajęciach wprowadzających, dla początkujących, zajęciach podstawowych, ponadpodstawowych, średnich, średniozaawansowanych, zaawansowanych na biegłych kończąc. Szkoła prowadzi zajęcia w grup[ach jak i kursy indywidualne. W szkole można uczyć się języka angielskiego oraz niemieckiego. Poza zajęciami dla klientów indywidualnych szkołą prowadzi również zajęcia dla klientów biznesowych i instytucjonalnych.

Szkoła Języków Obcych Marii Szot
Szkoła Języków Obcych
ul. Paderewskiego 52
66-400 Gorzów Wlkp.

Tel. +48 95 735 13 34
www.mariaszot.eu


Kursy językowe: angielski, wszystkie poziomy, zajęcia indywidualne
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 5.0/5 (oddane głosy: 3)
Szkoła Języków Obcych Marii Szot Gorzów Wlkp., 5.0 out of 5 based on 3 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych