ENGLISH LANGUAGE SCHOOL Zielona Góra

ENGLISH LANGUAGE SCHOOL powstała w Zielonej Górze w 1996 r. Szkoła rozpoczęła działalność od szkoleń dla dzieci i dorosłych na 8 poziomach zaawansowania. Wraz z rozwojem firmy, szkoła dostosowała swoją ofertę do rosnących potrzeb klientów.

W ramach tego szkoła rozszerzyła swoją ofertę o kursy konwersacyjne, branżowe dla firm i administracji państwowej a także przygotowujące do egzaminów FCE, CAE, TELC i TOEIC. Poza tym ENGLISH LANGUAGE SCHOOL jest ośrodkiem egzaminacyjnym ETS Educational Tasting Service. Jako jedyna placówka tego typu w regionie do tej pory szkoła otrzymała certyfikat, jakości nauczania języków obcych stowarzyszenia PASE.

W zajęciach mogą brać udział dzieci już od trzeciego roku życia, młodzież oraz osoby dorosłe. W przypadku grup dzieci i młodzieży rozpiętość wiekowa w poszczególnych grupach nie jest większa aniżeli dwa lata. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu lektorzy szkoły opracowali własną metodę nauczania języków obcych. Zajęcia prowadzą zarówno nauczyciele z Polski jak i Wielkiej Brytanii i Kanady.

ENGLISH LANGUAGE SCHOOL
Szkoła Języków Obcych
ul.Piaskowa 3c
65-204 Zielona Góra

Tel. +48 68 325 44 01
www.els.zgora.pl


Kursy językowe: branżowe, dla firm, konwersacyjne
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych