Perfekt Zielona Góra

Jeżeli chodzi o SZJO Zielona Góra nie ma się czego wstydzić. Najlepszym dowodem na potwierdzenie tezy pierwszego zdania jest obecność w Zielonej Górze takich szkół jak Perfekt. Jest to szkoła języków obcych, która została założona w 1995 roku. Była to jedna z pierwszych szkół języków obcych w Zielonej Górze. Jeżeli chodzi o placówki takie jak szkoła języków obcych Zielona Góra jest już na poziomie reszty kraju.

Dowodem jest szkoła Perfekt oferująca najwyższą jakość usług. W szkole prowadzone są kursy języka angielskiego i niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania przy zastosowaniu nowoczesnych materiałów dydaktycznych. Kursy angielskiego w Zielonej Górze to w dużej mierze kursy oferowane przez Perfekt. Zajęcia są tam prowadzone w grupach od 7 do 12 osób.

Kursy dotyczą zarówno słuchaczy dorosłych jak i dzieci. Dewizą szkoły jest dbałość o indywidualne postępy każdego ucznia. Nacisk jest kładziony zarówno na sprawności komunikacyjne, jak i poprawność językową. Dla dzieci są organizowane specjalne gry i zabawy.

Perfekt
Szkoła Języków Obcych
ul. Mechaników 111
65-119 Zielona Góra

Tel. +48 68 320 30 42
www.perfekt.zgora.pl


Kursy językowe: angielski, niemiecki, francuski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 4.8/5 (oddane głosy: 2)
Perfekt Zielona Góra, 4.8 out of 5 based on 2 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych