Progress Zielona Góra

Progress jest ośrodkiem szkoleniowym działającym w Polsce od 1998 roku. Swoim klientom oferuje wachlarz szkoleń specjalistycznych i językowych. W rakach kursów językowych szkoła prowadzi między innymi zajęcia przygotowujące do egzaminów TELC.

Warto tu zauważyć, iż certyfikat TELC jest uznawany na arenie międzynarodowej, gdyż jest świadectwem opanowania języka zgodnie z założeniami nauczania i testowania kompetencji językowych w oparciu o wytyczne Rady Europy w ramach systemu Common European Framework of Reference for Language Learning and Teaching. Zajęcia w ośrodku prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorów posiadających bogate doświadczenie w nauczaniu języków obcych.

Poza kursami językowymi ośrodkiem szkoleniowym Progress prowadzi również szereg innych kursów oraz szkoleń. Jako przykład można tutaj podać rozbudowaną ofertę kursów szybkiego czytania a także szereg kursów związanych z organizacją kolonii, czyli na przykład kursów uprawniających do bycia wychowawcą na takowych koloniach.

Progress
Szkoła Języków Obcych
ul. Fabryczna 17d/3
65-410 Zielona Góra

Tel. +48 68 412 60 26
www.twoja.strefaszkolen.pl


Kursy językowe: angielski, przygotowanie do egzaminów, TELC
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych