Gdańska 10 LOGOS Bydgoszcz

Bydgoskie Centrum Języków Obcych Gdańska 10, to szkoła oferująca swoim kursantom profesjonalne usługi w zakresie kształcenia z wielu języków obcych. Metody nauczania w tej szkole zostały przygotowane w taki sposób, by jak najbardziej zwiększyć efektywność kształcenia.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie zdobyte podczas praktyki edukacyjnej na terenie Bydgoszczy jest nie do przecenienia. Technika kształcenia w centrum języków obcych Gdańska 10 kładzie największy nacisk na płynną i sprawną komunikację w każdych warunkach. Częsta konwersacja w obcym języku w miłej atmosferze, niewątpliwie sprzyja w procesie uczenia się. Takimi warunkami dysponuje szkoła językowa Gdańska 10 w Bydgoszczy.

Centrum języków obcych Gdańska 10, wyróżniają także niskie ceny i interesujące rabaty. W szkole tej do każdego ucznia podchodzi się w sposób indywidualny. W ofercie szkoły poza zwykłymi kursami językowymi, można znaleźć też kursy specjalistyczne przygotowujące do zdania rozszerzonej matury, czy też angielski kurs biznesowy.

Gdańska 10
Szkoła Języków Obcych
ul. Gdańska 10
85-006 Bydgoszcz

Tel. +48 52 345 78 63
kursy.gdanska10.pl


Kursy językowe: maturalne, egzaminacyjne, biznesowe
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych