ESPERANTA Szczecin

Szkoła ESPERANTA to nowoczesna, szybko rozwijająca się szkoła języków obcych, która wychodzi naprzeciw wymaganiom współczesnej nauki i edukacji. ESPERANTA prowadzi zajęcia metodą komunikacyjno-aktywizującą, uznaną za jedną z najskuteczniejszych. Metoda ta pozwala przede wszystkim na szybkie opanowanie mówienia oraz na sprawne rozwijanie umiejętności pisania oraz słuchania, a także przyswajanie i poszerzanie wiedzy gramatycznej w danym języku.

Szkoła oferuje swoim klientom język angielski, niemiecki oraz inne języki świata. Zaletą kursów są małe grupy, które mogą skupiać nawet tylko cztery osoby. Ponadto szkołą oferuje zajęcia dla wszystkich grup wiekowych począwszy od dzieci w wieku 4 lat. Zajęcia mogą odbywać się również w trybie indywidualnym.

ESPERANTA prowadzi również szereg kursów przygotowujących do egzaminów oraz certyfikatów. Oprócz kursów dla klientów indywidualnych w ofercie szkoły znajdują się również kursy i szkolenia skierowane do firm. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania.

ESPERANTA
Szkoła Języków Obcych
al. Piastów 8 lok.4
70-331 Szczecin

Tel. +48 91 484 00 00
www.esperanta.pl


Kursy językowe: angielski, niemiecki, inne języki świata
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych