Belfer Szczecin

Szkoła Języków Obcych BELFER to szkoła przeznaczona dla osób chcących uczyć się języków obcych w każdym wieku. Szkoła specjalizuje się w prowadzeniu kursów języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego, norweskiego oraz innych języków zgodnie z życzeniem klienta.

Swoim klientom szkoła oferuje kursy zarówno na poziomach podstawowych jak i zaawansowanych. Zajęcia mogą odbywać sie w grupach jak i w trybie nauczania indywidualnego. Mamy tu do czynienia z kursami ogólnojęzykowymi jak i kursami języka specjalistycznego. Ponadto szkoła prowadzi szereg kursów przygotowujących do egzaminów gimnazjalnych czy maturalnych.

Oprócz szerokiej oferty skierowanej do klientów indywidualnych Szkoła Języków Obcych BELFER kieruje swoją propozycję dydaktyczną także do firm. Poza atrakcyjnymi i skutecznymi kursami szkoła proponuje również atrakcyjne warunki cenowe. Cennik kursów uwzględnia również różnego typu rabaty. Mogą to być między innymi rabaty dla studentów czy związane z formą płatności.

Belfer
Szkoła Języków Obcych
ul. Ludwika Waryńskiego 31/2
71-310 Szczecin

Tel. +48 792 800 712
belfer.co


Kursy językowe: angielski, niemiecki, inne języki na życzenie klienta
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych