Fokus Szczecin

W kontekście jakim są szkoły językowe w Szczecinie nie ma się czego wstydzić. Doskonałym przykładem potwierdzającym takową tezę jest szczecińska szkoła Fokus. Została ona założona w 2003 roku. Specjalizuje się ona w nauczaniu języka angielskiego oraz języka niemieckiego. Metoda, jaka jest preferowana w owej szkole to metoda komunikacyjna. W ofercie znajduje się wiele kursów prowadzonych na dziesięciu poziomach trudności czy też zaawansowania. Jeżeli więc chodzi o kursy angielskiego Szczecin ma do zaoferowani naprawdę wiele swoim mieszkańcom.

Szkoła języków obcych Fokus oferuje kursy dla dorosłych jak i dla młodzieży. W ofercie znajduje się duży wybór kursów. Mogą to być zajęcia prowadzone na tygodniu, czyli od poniedziałku do piątku a także istniej możliwość uczęszczania na kursy weekendowe. Zajęcia mogą się odbywać zarówno w określonych placówkach jak również istnieje możliwość zajęć indywidualnych połączonych z dojazdem lektora. Oprócz kursów języka angielskiego i niemieckiego dla osób prywatnych istnieje również możliwość prowadzenia kursów dla firm. Jak zatem widać kursy angielskiego Szczecin to w dużej mierze kursy prowadzone przez szkołę Fokus.

Fokus
Szkoła Języków Obcych
al. Wojska Polskiego 76
70-481 Szczecin

Tel. +48 91 421 36 45
www.fokus.az.pl


Kursy językowe: angielski, niemiecki, francuski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 2.9/5 (oddane głosy: 2)
Fokus Szczecin, 2.9 out of 5 based on 2 ratingsLiczba opinii: 1 do 'Fokus Szczecin'

 1. Monika pisze:

  Ucze sie w Fokusie juz 4 lata i jestem naprawde zadowolony. Szkola wydaja sie taka niepozorna, malo znana, choc nie rozumiem dlaczego. To naprawde profesjonalna szkola. Ale najlepiej samemu sie przekonac. Sa lekcje probne i cena rewelka. Polecam!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych