EVEREST Kraków

Szkoła EVEREST jest miejscem gdzie możliwa jest nauka języków z całego świata. W ofercie szkoły możemy spotkać takie języki jak język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, szwedzki, norweski, niderlandzki, chiński, japoński, rosyjski, portugalski, czeski. Mamy również do czynienia z ogromnym wyborem typów kursów.

W takim wypadku klienci mogą wybierać pomiędzy kursami takimi jak kursy standardowe, konwersacyjne, przygotowujące do egzaminów, kursy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Poza tym w ofercie szkoły znajdują się kursy dla seniorów. Zajęcia mogą odbywać się w grupach lub też indywidualnie.

Poza ofertą dla klientów indywidualnych szkoła EVEREST posiada również rozbudowaną ofertę kursów i szkoleń językowych dla firm oraz instytucji. Oprócz oferty edukacyjnej szkołą proponuje swoim klientom również usługi związane z tłumaczeniami zarówno ustnymi jak i pisemnymi. Szkołą również zajmuje się między innymi sporządzaniem audytów językowych i pomocą w rekrutacji pracowników w zakresie umiejętności językowych.

EVEREST
Szkoła Języków Obcych
ul. Mieszczańska 9
30-313 Kraków

Tel. +48 12 260 54 00
www.everest.edu.pl


Kursy językowe: angielski, niderlandzki, chiński
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 4.0/5 (oddane głosy: 10)
EVEREST Kraków, 4.0 out of 5 based on 10 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych