Bell Kraków

Instytut Języka Angielskiego Bell w Krakowie określany jest również, jako Gama-Bell. Jest to placówka niepubliczna, która kontynuuje działalność rozpoczętą w 1989 roku przez Szkołę Języka Angielskiego Gama. Od dwudziestu lat partnerem instytutu jest renomowana brytyjska fundacja The Bell Educational Trust z siedzibą w Cambridge.

Szkoła prowadzi naukę języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych począwszy od małych dzieci na osobach dorosłych kończąc. W ofercie możemy znaleźć również kursy dla osób powyżej 50 roku życia. Poza kursami ogólnojęzykowymi szkoła oferuje również szereg kursów specjalistycznych takich jak English for Business, English for Medics, English for Pharmacists.

Zajęcia mogą odbywać się w trakcie roku szkolnego jak i na wakacjach. Kursy prowadzone są w grupach jak i indywidualnie. Na zlecenie instytucji oraz firm instytut realizuje audyty i szkolenia językowe dostosowane do potrzeb klientów. Szkołą kompleksowo przygotowuje do szeregu egzaminów takich jak egzaminy językowe Cambridge FCE, CAE, CPE.

Bell
Szkoła Języków Obcych
ul. Michałowskiego 4
31-126 Kraków

Tel. +48 12 634-12-49
www.bell.pl


Kursy językowe: angielski, dla dzieci i młodzieży, dorosłych i seniorów
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 4.0/5 (oddane głosy: 2)
Bell Kraków, 4.0 out of 5 based on 2 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych