Mały Rynek Kraków

Szkoła Języków Obcych Mały Rynek powstała w 1992 roku. Jest jedną z pierwszych prywatnych szkół językowych w Krakowie. W szkole możliwa jest nauka takich języków jak język angielski, niemiecki, niderlandzki, szwedzki, francuski, włoski, hiszpański oraz chiński. Kursy prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania.

Programy kursów w szkole zostały ułożone zgodnie z wytycznymi Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Szkołą przygotowuje do egzaminów takich jak FCE, CAE, CPE, TELC English A2, B1,B2. Poza tym z usług szkoły mogą korzystać osoby przygotowujące się do egzaminów maturalnych zarówno na poziomie podstawowym jak i na poziomie rozszerzonym.

Oprócz oferty dla klientów indywidualnych szkołą posiada również bogatą ofertę skierowaną do klientów instytucjonalnych oraz firm. Szkoła Języków Obcych Mały Rynek oferuje zarówno kursy standardowe jak i kursy konwersacyjne. Bierze również udział w projektach Unii europejskiej mających na celu propagowanie nauki języków obcych wśród osób po 45 roku życia.

Mały Rynek
Szkoła Języków Obcych
Mały Rynek 3
31-041 Kraków

Tel. +48 12 422 78 57
www.malyrynek.pl


Kursy językowe: angielski, hiszpański, chiński
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 1.0/5 (oddane głosy: 1)
Mały Rynek Kraków, 1.0 out of 5 based on 1 ratingDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych