Świętokrzyskie Centrum Języków Obcych Kielce

Szkoła językowa ŚCJO istnieje od 1984 roku. Jeżeli chodzi o takie placówki szkoła języków obcych Kielce mogą się pochwalić wieloma różnymi ciekawymi ofertami. Właśnie Świętokrzyskie Centrum Języków Obcych jest jedną z takich renomowanych szkół.

Dla swoich klientów SZJO Kielce jaką jest ŚCJO przygotowało wiele ciekawych ofert obejmujących naukę języków obcych na wielu poziomach. Szkoła prowadzi nauczanie języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zajęcia są nastawione na rozwój wszystkich sprawności językowych takich jak mówienie, słuchanie, czytanie czy pisanie.

Kursy angielskiego w Kielcach podobnie jak w innych miastach są prowadzone zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla klientów biznesowych. Kursy są organizowane zarówno dla firm jak i dla różnego rodzaju instytucji. Obecnie wśród metod nauczania najlepiej sprawdza się metoda komunikatywna. Świętokrzyskie Centrum Języków Obcych świetnie wykorzystuje tą metodę do nauczania na najwyższym światowym poziomie.

Świętokrzyskie Centrum Języków Obcych
Szkoła Języków Obcych
ul. Wojska Polskiego 9
25-364 Kielce

Tel. +48 41 361 51 39
www.scjo.pl


Kursy językowe: angielski, niemiecki, małe grupy
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 5.0/5 (oddane głosy: 1)
Świętokrzyskie Centrum Języków Obcych Kielce, 5.0 out of 5 based on 1 ratingDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych