Wawrzonek Łódź

Szkoła języków obcych Wawrzonek istnieje na rynku Łódzkim od 1993 roku. Przez ten czas zdołała osiągnąć dobrą pozycję na rynku edukacji językowej. Jest to szkoła językowa obcych Łódź, która posiada rekomendację od Kuratorium Oświaty.

Szkoła Wawrzonek prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach dla uczniów, studentów, osób pracujących oraz firm. SZJO Łódź, jaką jest szkoła Wawrzonek prowadzi kursy przygotowawcze do takich egzaminów jak egzaminy FCE, CAE, CPE czy BEC. Wysoka, jakość świadczonych usług gwarantuje absolwentom szkoły dobre wyniki w tego typu egzaminach. Oprócz kursów dla osób dorosłych w tym kursów języka angielskiego dla biznesmenów i firm szkoła oferuje również zajęcia dla dzieci.

Kursy angielskiego w Łodzi prowadzony przez szkołę Wawrzonek są przeznaczone dla dzieci od lat siedmiu. Szkoła oferuje również zajęcia przygotowawcze do egzaminów gimnazjalnych a także do egzaminów maturalnych. Poza kursami języka angielskiego w ofercie szkoły języków obcych Wawrzonek znajdują się również kursy języka hiszpańskiego.

Wawrzonek
Szkoła Języków Obcych
ul. Kopernika 2
90-509 Łódź

Tel. +48 42 637 11 66
www.wawrzonek.net


Kursy językowe: angielski, hiszpański, włoski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.4/5 (oddane głosy: 23)
Wawrzonek Łódź, 3.4 out of 5 based on 23 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych